Wielkie otwarcie wesołego miasteczka na Łasztowni

Wielkie otwarcie wesołego miasteczka na Łasztowni

Co prawda, podczas wielkiego otwarcia letniego lunaparku na szczecińskiej Łasztowni pogoda była dość kiepska. Jednak to wcale nie powstrzymało mieszkańców miasta i turystów, aby w kolejnych dniach znakomicie bawić się, korzystając z wielu zakręconych atrakcji. Holiday Park działa już pełną parą i codziennie dostępny jest dla odwiedzających, którzy pragną zaznać przyjemnego dreszczyku emocji.

Holiday Park na Łasztowni w Szczecinie właśnie otworzył swoje podwoje i bardzo szybko przyciągnął do siebie licznych szczecinian z całymi rodzinami, a także urlopowiczów, którzy postanowili naładować swoje akumulatory wśród szczecińskich atrakcji. Warto jednak zaznaczyć, że w tym roku brakuje niektórych rozrywek, jak choćby VMAX, ale nie stanowi to większej różnicy dla zachwyconych odwiedzających.

Holiday Park zapewnia niezapomniane wrażenia w dzień i w nocy

Wesołe miasteczko oblegane jest zarówno za dnia – bawiąc dzieci całą masą fantastycznych rozrywek – jak i w nocy – gdy na terenie lunaparku można zobaczyć więcej dorosłych, którzy przychodzą, aby czerpać satysfakcję ze zwariowanej zabawy i cieszyć się atmosferą generowaną przez tysiące kolorowych świateł. Szczególnie zapada w pamięć oświetlony, diabelski młyn i dźwigozaury, które skupiają przy sobie największe tłumy spragnionych wrażeń gości.

Holiday Park na Łasztowni będzie bawić odwiedzających do 28 sierpnia br. Z uroków tego miejsca można korzystać przez cały tydzień: od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-23:00, w piątki w godzinach 12:00-24:00, w soboty w godzinach 11:00-24:00 oraz w niedziele w godzinach 11:00-23:00. Należy tutaj dodać, że wesołe miasteczko nie jest obiektem stacjonarnym, a więc nie realizuje bonów turystycznych.

Jednym z najpiękniejszych wesołych miasteczek w Polsce jest również lunapark „Legendia” i jego niecodzienne atrakcje.

Atrakcje w Holiday Park na Łasztowni

Ceny za korzystanie z poszczególnych atrakcji są bardzo różne, oscylując w przedziale od 2 do 7 tokenów za atrakcję. Na przykład, za 1 token zapłacimy 5 złotych, podczas gdy 30 tokenów można nabyć za 100 złotych. A jeżeli chodzi o same atrakcje oferowane w Holiday Park, naprawdę jest w czym wybierać. Można się zdecydować m.in. na Wheel of Szczecin, dom zabaw „Crazy Vegas”, autodrom HOT Cars, The Flyer, Family Coaster, trampoliny, dziecięcą karuzelę i wiele innych.

W przypadku Wheel of Szczecin (diabelski młyn) przejażdżka olbrzymim kołem trwa około 30 minut. Za bilet normalny zapłacimy 35 zł, a za bilet ulgowy (dla osób do 140 cm wzrostu) 25 zł. Jest także opcja wykupienia całej gondoli na sześć osób za cenę 180 zł, a także gondoli VIP na maks. cztery osoby w cenie 100 zł za osobę.

Ponadto, dla wszystkich osób, które nie chcą stać w kolejkach, Holiday park na Łasztowni przygotował stronę internetową www.pojawi.pl, gdzie można zakupić bilety online. Tym sposobem nie trzeba marnować czasu na czekanie podczas wizyty w tej niezwykle rozrywkowej lokacji Szczecina.