Kasia Kowalska zagra w Szczecinie!

Kasia Kowalska zagra w Szczecinie!

Wybitna artystka sceny rockowej zagra w Szczecinie. Nie czekaj i już dziś zakup bilet na wydarzenie artystyczne. Publiczność będzie mogła usłyszeć największe hity muzyczne piosenkarki.

 

Koncert Kasi Kowalskiej w Szczecinie to fantastyczna wiadomość dla fanów tej wyjątkowej artystki. Piosenkarka wystąpi w Walentynki w klimatycznej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Artystka zaprezentuje swoje największe przeboje. Z pewnością podczas wydarzenia nie zabraknie rockowych emocji oraz akustycznych brzmień. Zdecydowanie polecamy!

Piosenkarka wystąpi w ramach projektu MTV Unplugged. Wejście na wydarzenie jest oczywiście biletowane. Ceny biletów rozpoczynają się od 100 zł. Koncert odbędzie się 14 lutego, o godzinie 19:00. Bilety można zakupić poprzez stronę internetową www. biletyna.pl. Nie czekaj i już dziś zawalcz o bilety, które rozchodzą się jak ciepłe bułeczki!

Artystka podsumowuje swoje 25 lat istnienia na scenie muzycznej. To zdecydowanie wyjątkowa postać polskiej sceny muzycznej, która na stałe zapisała się już w muzycznej historii naszego rynku. Artystka ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, liczne koncerty oraz kilka wydanych płyt, które w większości zawsze pokrywały się platyną.

W trakcie koncertu publiczność będzie mogła usłyszeć takie hity jak np. „Pieprz i sól”, „Antidotum”. Piosenkarka ma miliony fanów na całym świecie, którzy pokochali ją za szczerość i prawdziwe emocje zawarte w piosenkach. Jej piosenki śpiewają już pokolenia. Artystka koncertowała nie tylko w Polsce, ale również w wielu miejscach poza granicami naszego kraju.

Zdecydowanie polecamy udział w koncercie tej muzycznej gwiazdy. Udział w koncercie Kasi Kowalskiej zdecydowanie jest wyjątkowym wydarzeniem dla każdego słuchacza!