Mini Targi Zieleni w Szczecinie

Mini Targi Zieleni w Szczecinie

Słynne targi w Szczecinie zostaną zrealizowane w marcu już po raz trzydziesty! Na targach pojawi się nowość w postaci Mini Targów Zieleni.

W hali Netto Arena przy ul. Szafera w Szczecinie, podczas targów Bud-Gryf & Home, odbędą się również Mini Targi Zieleni. To zdecydowanie propozycja dla osób, które planują zazielenić swoje ogródki na zbliżającą się wiosnę. To całkowita nowość na dotychczasowych targach. Targi odbędą się od 17 do 19 marca 2023 roku.

Podczas Mini Targów Zieleni mieszkańcy Szczecina i okolic będą mogli zakupić m.in. rośliny doniczkowe, cebulki kwiatowe, krzewy iglaste, krzewy liściaste, kwiaty balkonowe, kwiaty rabatowe, drzewa, byliny, palmy, trawy, rośliny wrzosowate. Pojawią się też drobne akcesoria do kwiatów. Będzie można również zobaczyć, a nawet zakupić fontanny ogrodowe.

Oprócz produktów roślinnych do domu oraz ogrodu, w czasie targów będzie można również zakupić wyroby artystyczne oraz szczecińskie pamiątki. Pszczelarze będą sprzedawali miody. Podczas wydarzenia dostępna będzie strefa gastronomiczna, w której będzie można zjeść ciepły posiłek. Parkingi przy hali będą bezpłatne.