Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczecinie rozdaje choinki i wspiera zwierzęta ze schroniska!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczecinie rozdaje choinki i wspiera zwierzęta ze schroniska!

Z okazji nadchodzących świąt Szczecin przygotował dla swoich mieszkańców nie lada atrakcję. Wszystkie osoby, które kupują choinkę przed samymi świętami, mają teraz okazję, aby otrzymać świąteczne drzewko w zamian za zwierzęcy przysmak. Na szczecińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym choinek jest całe mnóstwo, dzięki czemu każdy może znaleźć najlepszą dla siebie.

Z racji tego, że Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczecinie powoli dobiega końca, władze miasta wpadły na znakomity pomysł – aby wszystkim choinkom, które ozdabiają alejki jarmarku, dać drugie życie. Tym sposobem mieszkańcy Szczecina będą mogli zabrać sobie choinkę do domu w zamian za zwierzęcy przysmak. Zgadza się: Za drzewko nie trzeba nic płacić.

Choinka w zamian za psie przysmaki

Jedynym warunkiem, żeby otrzymać choinkę, jest przyniesienie na wymianę przysmaków dla zwierząt. Może to być karma albo przysmaki dla psów lub kotów. Tym sposobem choinki otrzymają drugie życie, a zwierzęta w schroniskach przetrwają zimę, mając pełne brzuszki.

Jak podała rzecznika prasowa spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, Celina Wołosz, choinkowa akcja w Szczecinie rozpocznie się już w najbliższą środę (22 grudnia). Choinki będą dostępne do wzięcia od godziny 16:00. Jak na tę chwilę nie wiadomo, do kiedy potrwa rozdawanie choinek. Wszystko zależy od tego, ilu mieszkańców będzie zainteresowanych jarmarkowym drzewkiem.

Wybór choinek jest całkiem obszerny i obejmuje ponad 120 świątecznych drzewek. Można zdecydować się na cięte albo w doniczkach. Jest to doskonała okazja, żeby ustawić sobie taką choinkę u siebie w domu albo podarować rodzinie lub przyjaciołom. Należy tylko pamiętać, aby przynieść ze sobą smaczny prezent dla potrzebujących czworonogów. Ta niewielka pomoc może zapewnić zwierzakom przyjemne i sycące święta.