Przed nami Mikołajkowa Wioska Radia Szczecin

Przed nami Mikołajkowa Wioska Radia Szczecin

Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. Start już za dwa dni!

Już za dwa dni w naszym mieście zorganizowane zostanie wydarzenie pt. „Mikołajkowa Wioska Radia Szczecin”. W ramach nadchodzącej imprezy przewidziane zostało wspólne kolędowanie, rozdawanie choinek, wizyta Świętego Mikołaja, a także zwierzęta alpaki. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-18 grudnia 2022 roku, przy al. Wojska Polskiego 73 w Szczecinie.

W ramach przedsięwzięcia zostanie przygotowana scena, na której odbywać się będą konkursy, zabawy, degustacje przygotowanych dań. Nie zabraknie oczywiście części artystycznej, podczas której w ramach koncertu „Christmas Best” zaprezentuje się m.in. Baltic Neopolis Orchestra. Koncert odbędzie się w Studiu Koncertowym S-1 Radia Szczecin. Uwaga! Wejście na koncert jest biletowane. Start wydarzenia w dniu 17 grudnia zaplanowany został na godzinę 18:00.

Do wioski zawita również Święty Mikołaj. Z pewnością będzie to nie lada gratka dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Dzieci będą mogły zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie, a także przekazać mu list z listą wymarzonych prezentów. Miejmy nadzieję, że Święty Mikołaj sprosta oczekiwaniom dzieci!