Przed nami finał WOŚP!

Przed nami finał WOŚP!
WOŚP

Na koniec miesiąca Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie świętowała swój kolejny finał! Zdecydowanie będzie to okazja do tego żeby okazać serce i wesprzeć cegiełką wskazaną inicjatywę. Finał zaplanowany został na 29 stycznia 2023 roku. W tym roku odbędzie się już 31 edycja tego przedsięwzięcia.

W tym roku fundacja ma zamiar przekazać wszystkie zebrane fundusze na walkę z sepsą. Dzięki datkom zostanie zakupiony sprzęt medyczny oraz leki potrzebne na leczenie ludzi zakażonych sepsą. Każdego roku fundacja bije rekordy popularności i zebranych kwot pieniędzy. Aktualnie już można przyłączyć się do najróżniejszych aukcji organizowanych w serwisie allegro.

W dniu finału organizowane są liczne licytacje, koncerty, inicjatywy, przedsięwzięcia kulturalne mające na celu zachęcenie do wsparcia wielu ludzi. W samym Szczecinie będzie funkcjonować, aż 10 sztabów z wolontariuszami, którzy wspierają akcję. Pamiętajmy, że za każdą okazaną pomoc w postaci cegiełki otrzymuje się symboliczne czerwone serduszko.