Premierowy koncert Pawła Tomaszewskiego

Premierowy koncert Pawła Tomaszewskiego

Wybierz się na niezwykły koncert jazzowy do Filharmonii Szczecińskiej!

 

Już 15 maja 2023 roku w Filharmonii Szczecińskiej odbędzie się wyjątkowy koncert jazzowy. Na scenie zaprezentuje się Paweł Tomaszewski Quintet. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:30. Wejście jest biletowane, a wejściówki można zakupić m.in. poprzez stronę Filharmonii Szczecińskiej. Podczas nadchodzącego wieczoru zostaną zaprezentowane utwory z płyty „Coincidence”.

Płyta nagrana była w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii. Podczas nadchodzącego koncertu publiczność będzie miała przyjemność wysłuchać muzyki w odmiennym i bardziej kameralnym wydaniu. Na scenie zaprezentuje się część wybitnych muzyków, którzy zostali zaproszeni do stworzenia muzycznego albumu. Na scenie zagrają: Jerzy Małek – trąbka, Marek Podkowa – saksofon, Michał Kapczuk – kontrabas, Marcin Jahr – perkusja i oczywiście Paweł Tomaszewski – pianino.

Jesteśmy przekonani, że wykreowane przez wybitnych artystów muzyczne wydarzenie, z pewnością na długo pozostanie w pamięci słuchaczy. Serdecznie polecamy udział w nadchodzącym koncercie!