Weekendowe propozycje dla małych i dużych

Weekendowe propozycje dla małych i dużych

Sobota w Szczecinie obfitować będzie w wiele ciekawych wydarzeń. Odbędą się najróżniejsze wydarzenia przeznaczone dla małych, jak i dużych mieszkańców naszej miejscowości.

 

W sobotę świętować będziemy Ogólnopolski Dzień Przedszkoli pt. „Święto Konwali”. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim. Wejście na wydarzenie jest wolne. Podczas przedsięwzięcia przewidziano aktywności związane z tańcem i zabawą dla dzieci i rodziców. Wiadomo już, że w nadchodzącym przedsięwzięciu wezmą udział dzieci z najróżniejszych szkół i przedszkoli ze Szczecina. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 10:30.

 

Pasjonaci fotografii będą mogli wziąć udział w projekcie „Szczecin – Syrenie Stawy – Fotograficzna Podróż w Przeszłość”. Wstęp na przedstawione przedsięwzięcie jest wolny. Głównym zamierzeniem projektu jest zachęcenie uczestników do wykonania pomiątkowych fotografii. Ponadto wykonane zdjęcia będzie można zgłosić do konkursu. Wyróżnione prace zostaną przedstawione na wystawie znajdującej się w Książnicy Pomorskiej.

 

W sobotnie popołudnie w Filharmonii im. M. Karłowiczaw Szczecinie odbędzie się potańcówka pt. „Fajfy”. Start przedsięwzięcia zaplanowno na godzinę 17:00. Będzie to zdecydowanie międzypokoleniowe taneczne szaleństwo zorganizowane przy muzyce granej na żywo!