Kolejna porażka Pogoni Szczecin: kibice trzymają za nią mimo wszystko

Pogoń Szczecin nie miała szczęśliwych dni w ubiegłym tygodniu. Została brutalnie pokonana przez KAA Gent w europejskich rozgrywkach, a potem doznała kolejnej klęski przeciwko Radomiakowi Radom. Pomimo ciężkich czasów, wierni fani Pogoni kontynuowali swoje wsparcie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć najwierniejszych fanów Pogoni!

Po samym tylko wydarzeniu Pogoni Szczecin w Lidze Konferencji Europy, gdzie przegrali 0:5 na wyjeździe, klub borykał się z poważnymi problemami. Bramkarz zespołu, Bartosz Klebaniuk, znalazł się pod ostrzałem krytyki. Niemniej jednak, piłkarze Pogoni nie poddali się i skoncentrowali na priorytetowym celu – pokonaniu Radomiaka Radom.

Mecz rozpoczął się od rzutów rożnych. Ale to Radomiak zaskoczył, strzelając pierwszą bramkę i zdobywając prowadzenie 1:0 od dwudziestej minuty. Nie upłynęło wiele czasu, a radomianie powiększyli swoją przewagę, strzelając drugą bramkę po kolejnych siedmiu minutach.

Chociaż po pierwszej połowie gry Pogoń została wygwizdana przez kibiców, ci nadal śledzili poczynania swoich ulubieńców z wielką gorliwością. Niestety, Pogoń poniosła kolejną porażkę, przegrywając 0:2.

Choć stadion Pogoni Szczecin nie był pełen, wielu fanów postanowiło obejrzeć mecz na żywo po raz pierwszy. Wybór momentu nie był najlepszy, ponieważ drużyna ponownie przegrała.

– Pomyślałam, że zabiorę rodzinę na mecz. Kupiłam bilety w ekspresowym tempie. Moi synowie są zagorzałymi fanami Pogoni Szczecin, ale nigdy wcześniej nie mieli okazji oglądać meczu na żywo. Mimo porażki naszej drużyny, dla nas liczyło się samo uczestnictwo – mówi Agnieszka.