Dziecięcy idole z kreskówki "Psi Patrol" zawitają do Centrum Galaxy w Szczecinie

Dziecięcy idole z kreskówki "Psi Patrol" zawitają do Centrum Galaxy w Szczecinie

Urocze, dobrze znane wszystkim dzieciom psiaki z popularnej bajki „Psi Patrol”, zagoszczą na nadchodzący weekend w szczecińskim Centrum Galaxy. Najmłodsi miłośnicy kreskówki będą mieli wyjątkową okazję spotkania na żywo z bohaterami swojej ulubionej bajki, pozowania do pamiątkowych fotografii z nimi, a także brania udziału w licznych zabawach i konkursach. W dodatku będą mogli wspiąć się do samochodu należącego do jednego z psich bohaterów, Chase’a. Jak przystało na prawdziwą rodzinna imprezę, udział we wszystkich atrakcjach jest całkowicie darmowy.

Wielkie spotkanie z ekipą z „Psiego Patrolu” odbędzie się w centrum handlowym Galaxy w szczególnie przyjazne dla rodzin dni – piątek i sobotę, 29 oraz 30 września. W godzinach od 11:00 do 19:00 wszyscy, którzy odwiedzą centrum, będą mogli cieszyć się mnóstwem atrakcji przygotowanych przez sympatyczne psiaki. Wydarzenie będzie pełne zabawy – będzie można pozować do zdjęć z psim bohaterem serca, spróbować swoich sił w grze bingo tematycznie związanej z „Psim Patrolem”, oraz rywalizować w konkursach sprawdzających wiedzę na temat kosmicznych piesków. Ale to jeszcze nie wszystko!

„Nasze wydarzenia licencyjne, które organizujemy w Centrum Galaxy, zawsze cieszą się wielkim powodzeniem. Tym razem mamy dla naszych najmłodszych gości naprawdę unikalną atrakcję – wizytę prawdziwych gwiazd bajek, czyli bohaterów „Psiego Patrolu”. Postacie takie jak Chase, Skye czy Marshall są dobrze znane wszystkim dzieciom i każda z nich ma swoje grono oddanych fanów. Dlatego jesteśmy przekonani, że możliwość osobiście spotkania tych bohaterów będzie niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich maluchów. Jestem pewna, że wszyscy uczestnicy imprezy docenią starannie przygotowane atrakcje i spędzą w Galaxy fantastyczny, rodzinny czas!” – zapewnia Patrycja Rozwarska, manager ds. marketingu Centrum Galaxy.