Debiut świetlnej wystawy "Piotruś Pan" w Szczecinie!

Debiut świetlnej wystawy "Piotruś Pan" w Szczecinie!

Radosna, światłem tchnąca ekspozycja o nazwie „Piotruś Pan” zaskoczy mieszkańców Szczecina swoim unikalnym blaskiem. Wystawa ta zadebiutuje w Kompleksie Rekreacyjnym „Arkonka” 3 listopada, przekształcając go w magiczny Ogród Świateł. Jest to miejsce, które ma potencjał oczarować każdą osobę bez względu na wiek, oferując magiczną i fascynującą formę zabawy.

Ekspozycja jest na świeżym powietrzu i pełna jest atrakcji opowiadających o wiecznie młodym Piotrusiu Panu. Kiedy tylko zwiedzający postawi stopę na terenie ogrodu, natychmiast zostanie porwany do krainy fantazji i ekscytujących przygód.

Podczas tej wyjątkowej wizyty będzie można podziwiać nie tylko bohaterów i barwne sceny prosto z bajki, ale również kilkadziesiąt innych instalacji świetlnych. Wśród nich znajdzie się multimedialny tunel i fontanna, wszystko to z muzyką w tle. W ogrodzie odbywać się będą również gry dla całej rodziny, mające na celu testowanie spostrzegawczości i pamięci osób uczestniczących. Wystawa będzie również wyposażona w liczne punkty do robienia zdjęć, pozwoli to utrwalić wspomnienia z odwiedzin w krainie Nibylandii – miejscu wiecznej młodości i marzeń.

Ogród Świateł, stworzony przez firmę Wonderful Lighting, po raz pierwszy gości w Szczecinie. „Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że nasza ekspozycja zostanie zaprezentowana również mieszkańcom Szczecina”, mówi Michał Chojnacki, prezes Wonderful Lighting. Wierzymy, że nasza misja – tworzenie magicznych przeżyć za pomocą światła i dźwięku – przyniesie radość wielu osobom. Tworzymy bajkowe przestrzenie, które inspirują do realizacji marzeń, rozwoju wyobraźni oraz wprowadzania pozytywnych zmian w rzeczywistym świecie. Zapraszamy serdecznie na naszą wystawę!

W sezonie jesienno-zimowym wystawy Garden of Lights regularnie gościły już w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Chorzów czy Gdynia. Od czasu ich powstania odwiedziło je ponad milion osób. W tym roku, oprócz Szczecina, świetlne ekspozycje będą też prezentowane we Wrocławskim zoo. Ponadto, rosnąca popularność tego typu rozrywki sprawia, że wystawy Garden of Lights coraz częściej pojawiają się również za granicą, na przykład w Budapeszcie, Bukareszcie, Rydze czy Belgardzie.