Debata prezydencka w Szczecinie: kandydaci zmierzą się w Hotelu Vulcan

Debata prezydencka w Szczecinie: kandydaci zmierzą się w Hotelu Vulcan

Główne postaci wyścigu o fotel prezydenta Szczecina spotkają się dzisiaj na debacie, która odbędzie się w urokliwym hotelu Vulcan. Wszyscy kandydaci, którzy ubiegają się o ten prestiżowy urząd, wezmą udział w tym wydarzeniu, które ma na celu wyjaśnienie ich przyszłych planów dla miasta.

Piotr Krzystek, który pełni obowiązki obecnego prezydenta, będzie musiał stawić czoła konkurentom, takim jak Zbigniew Bogucki z partii Prawo i Sprawiedliwość, Bogdan Jaroszewicz reprezentujący Nową Lewicę oraz Dariusz Olech z Konfederacji. Wszyscy zamierzają zaangażować się w żywą dyskusję i przedstawić swoje argumenty.

Tematyka debaty będzie skupiać się na kwestiach dotyczących przyszłości stolicy Pomorza Zachodniego. Planowane na następne dekady rozwój miasta, zagospodarowanie obszaru Łasztowni, budowa zachodniej obwodnicy Szczecina, poprawa efektywności publicznego transportu miejskiego oraz zmniejszenie presji deweloperów na mieszkańców to tylko niektóre z problemów, jakie zamierzają poruszyć kandydaci.

Debatę organizuje Radio Wnet, a patronat nad wydarzeniem objął Głos Szczeciński. Transmisja na żywo z tego ważnego wydarzenia będzie dostępna na antenie stacji radiowej, a zacznie się punktualnie o godzinie 16:00. Przewidywany czas trwania to co najmniej 75 minut, czyli do 17:15.