Świąteczne zakupy na szczecińskim Pogodnie: Jarmark i pchli targ w jednym miejscu

Świąteczne zakupy na szczecińskim Pogodnie: Jarmark i pchli targ w jednym miejscu

Na wszystkich miłośników jarmarków i pchlich targów czekała przyjemna niespodzianka w Szczecinie, w niedzielę 24 marca. Pogodno, znane dzielnice tego miasta, stało się miejscem spotkania dla tych, którzy lubią robić zakupy na świeżym powietrzu. Plac Waleriana Pawłowskiego przekształcił się na jeden dzień w ożywiony bazarek pełen różnorodnych przedmiotów.

Była to ostatnia niedziela przed nadchodzącymi świętami, a na placu odbywały się aż dwa eventy jednocześnie. Nie tylko mieszkańcy Szczecina, ale też wielu innych gości zdecydowało się na udział w tej wyjątkowej imprezie handlowej. Zainteresowanie było ogromne, przede wszystkim ze względu na unikatowe, ręcznie robione przedmioty związane ze świętami wielkanocnymi.

Szczególnie popularne były stroiki wielkanocne, bukiety kwiatów oraz inne dekoracje świąteczne. Ale nie tylko one przyciągały kupujących. Równie chętnie przeglądano stoiska pchlego targu, gdzie można było nabyć różnego rodzaju przedmioty używane, a często oferowane w bardzo atrakcyjnych cenach.