Festyn w towarzystwie Ligi Superbohaterów

Festyn w towarzystwie Ligi Superbohaterów

Wszyscy, którzy pragną spędzić rozrywkowo czas na festynie z udziałem takich osobistości jak Batman, Superman, Wonder Woman, czy Deadpool, teraz mają ku temu świetną okazję. Szczecińska Liga Superbohaterów, która zdążyła już okryć się sławą w całej Polsce, zaprasza wszystkich fanów komiksów na wspaniałą imprezę superbohaterską.

Liga Superbohaterów ze Szczecina to grupa osób wcielająca się w postacie z komiksów, filmów i bajek. Jej misją jest składanie wizyt w szpitalach dziecięcych, hospicjach, przedszkolach i domach opieki społecznej w całej Polsce. A z okazji swojej 9 rocznicy istnienia Liga Superbohaterów zaprasza wszystkich na uroczysty festyn urodzinowy.

Atrakcji jest niemało i mogą z nich skorzystać nie tylko najmłodsi fani świata superbohaterów, ale również osoby dorosłe. Na gości festynu czekają dmuchane zamki ze zjeżdżalniami, zajęcia fitness, gry planszowe i wiele innych rozrywek. Wstęp jest darmowy i każdy jest mile widziany. Na miejscu będzie można zakosztować waty cukrowej, a nawet pomalować buzie we wszystkich kolorach tęczy.

Na dzieci będą czekać fantastyczne gry planszowe i małe strzelnice z replikami ASG. W trakcie zabawy organizowane będą też loterie fantowe i aukcje, sesje fotograficzne, nakładanie makijażu, vouchery do pizzerii i przejażdżki offroadowe.

Mało tego, podczas gry w „Znajdź w sobie superbohatera”, mali superbohaterowie będą mieli okazję do wykonywania różnych zadań. Za dobrze wypełnioną misję otrzymają pieczątki superbohaterskie i atrakcyjne nagrody. Ponadto, będą także prezentacje rozmaitych kostiumów i ćwiczenia z Kapitanem DanceUp. A dla dorosłych przygotowano liczne zajęcia fitness, podczas których będą mogli przetestować swoją kondycję.

Festyn zaplanowano na sobotę 21 sierpnia w Domu Kultury Krzemień w Szczecinie. Impreza wystartuje o godzinie 16:00, a jej finał nastąpi o 20:00. Jest to doskonała okazja, aby skorzystać z fantastycznej zabawy i zapewnić najmłodszym superbohaterom mnóstwo niezapomnianych wrażeń.