Straż Miejska w Szczecinie poszukuje nowych pracowników

Straż Miejska w Szczecinie poszukuje nowych pracowników

W szeregach Straży Miejskiej w Szczecinie zwolniło się pięć miejsc pracy, na które zainteresowane osoby mogą składać aplikacje do 15 kwietnia br. Propozycja pracy dostępna jest na stronie Straży Miejskiej Szczecin, gdzie w szczegółach opisuje warunki zatrudnienia, w tym również zakres obowiązków i wysokość zarobków.

Straż Miejska w Szczecinie oferuje pięć wolnych miejsc pracy dla osób, które nie boją się odpowiedzialnego i wymagającego zawodu, który opiera się na ochronie porządku publicznego na ulicach Szczecina oraz dbania o bezpieczeństwo mieszkańców. Strażnicy oferują stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i trzyzmianową pracę patrolową.

Zarobki w wysokości 3300 zł brutto

Zadaniem strażnika miejskiego będzie patrolowanie ulic Szczecina. Z tego względu na stanowiska kwalifikują się osoby, które ukończyły 21 lat, mają średnie wykształcenie i prawo jazdy kat. B, a także wymaganą kondycję fizyczną, zaświadczenie o niekaralności i pozytywną opinię innych pracodawców.

O rekrutacji w szeregi Straży Miejskiej przeczytasz też na infozabki.pl.

W zamian za poprawne wykonywanie obowiązków Straż Miejska Szczecin oferuje wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3300 zł brutto, system nagród uznaniowych, premie motywacyjne i premie za długoletnią pracę (do 20%). Jeżeli nowo przyjęci sprawdzą się w swój pierwszy rok służby, będą mieli szansę na przedłużenie umowy o pracę i awansowanie na młodszego strażnika. Jest to równoznaczne z wyższym zarobkiem, bezpłatnymi szkoleniami i „trzynastką”.