Zabierz dziecko na Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Zabierz dziecko na Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Na wydarzenie z udziałem Świętego Mikołaja zaproszeni są rodzice z dziećmi, a także dziadkowie!

Już jutro w Mikołajki dnia 6 grudnia 2022 w naszym mieście pojawi się Święty Mikołaj! Koniecznie zabierz na wydarzenie swoje dziecko! Jesteśmy przekonani, że spotkanie z Mikołajem na długo pozostanie w pamięci najmłodszych mieszkańców miasta, a także będzie niezwykłą atrakcją. Dzieci będą mogły porozmawiać ze Świętym Mikołajem, a także zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie ze Świętym Mikołajem odbędzie się w Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy Alei Wojska Polskiego 51 w Szczecinie. Wydarzenie zostanie przeprowadzone w godzinach od 15:30 do 18:00. Zaproszeni są oczywiście rodzice z dziećmi, a także dziadkowie z wnukami. Najlepiej wybrać się całą rodziną! Podczas wydarzenia odbędzie się wspólne kolędowanie, a także można liczyć na tradycyjne opowieści wigilijne.

Organizatorzy zaznaczają jednak, że na wydarzenie obowiązują zapisy. Warto skontaktować się ze Szczecińskim Centrum Świadczeń – Centrum Inicjatyw Rodzinnych, w celu rezerwacji miejsca. Z wskazaną jednostką można skontaktować się dzwoniąc pod podane numery telefonów: 570-780-040 lub 914427119.