Szczeciński Bar Smakoszy przed nami

Szczeciński Bar Smakoszy przed nami

Już za kilka dni, a dokładnie 8 stycznia w naszym mieście odbędzie się Szczeciński Bar Smakoszy. Kulinarna impreza odbędzie się w OFF Marinie na Pomorzanach. Osoby zainteresowane będą mogły zjeść tutaj pyszne śniadanie lub obiad, a także zrobić zakupy. OFF Marina znajduje się przy ulicy Chmielewskiego 18 na Pomorzanach. Start przedsięwzięcia przewidziano na godzinę 10:00. Zakończenie około 14:00.

Będzie to już kolejna edycja Szczecińskiego Baru Smakoszy, która jak widać cieszy się uznaniem wśród lokalnej społeczności. Podczas tej edycji wystawionych będzie kilkadziesiąt stoisk, na których uczestniczy wydarzenia będą mogli zakupić np. smakołyki, warzywa sprowadzane bezpośrednio z gospodarstw rolnych, domowe ciasta, ekologiczne sery, wiejskie jajka, wędliny, chleby wypiekane na zakwasie, naturalne miody, paprykarze, pasztety, przetwory naturalne, dziczyznę.

Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Osoby zainteresowane będą mogły również skorzystać z pobliskiego parkingu, który również będzie czynny za darmo.