Jarmark Wielkanocny w Szczecinie 2023

Jarmark Wielkanocny w Szczecinie 2023

Regionalne jedzenie i świąteczne ozdoby – to wszystko będzie można zakupić podczas zbliżającego się jarmarku w naszym mieście!

Wielkanoc już za rogiem…! Z tej okazji w naszym mieście zrealizowany zostanie Jarmark Wielkanocny. Wydarzenie zostanie zrealizowane w dniach od 31 marca 2023 roku do 2 kwietnia 2023 roku. Jarmark odbędzie się przy Alei Kwiatowej – Plac Żołnierza Polskiego w Szczecinie.

Podczas nadchodzącego wydarzenia w drewnianych domkach będą wystawione najróżniejsze wielkanocne ozdoby, palemki, wianki, koszyczki, pisanki, wyroby z drewna, rękodzieło, biżuteria. Pojawi się również tradycyjna żywność, jak np. miody, sery, pieczywo, wędliny.

To jednak nie wszystko! Osoby zainteresowane jarmarkiem będą mogły również wziąć udział w ciekawych warsztatach z np. ozdabiania pisanek, tworzenia palemek. Odbędą się liczne gry i zabawy dla dzieci. Poza tym zrealizowana zostanie również prelekcja Marzeny Białowolskiej, która związana jest z Fundacją Dzikich Zwierząt.

Zdecydowanie zalecamy udział w nadchodzącym wydarzeniu! To fantastyczna okazja do tego, aby zakupić dekoracje oraz jedzenie na zbliżające się święta. Klimat jarmarku z pewnością pomoże poczuć namiastkę świąt wielkanocnych. Wybierając się na wydarzenie koniecznie trzeba zabrać ze sobą dzieci, które będą mogły wziąć udział w najróżniejszych przygotowanych dla nich atrakcjach.