W Szczecinie ewakuowano 60 osób!

W Szczecinie ewakuowano 60 osób!

Tego nie spodziewał się nikt! Samochód osobowy uderzył w budynek i w związku z tym konieczna była ewakuacja wielu ludzi.

 

Dziś na nad ranem (26 marca 2023 roku) w naszym mieście doszło do tragicznych wydarzeń! Samochód osobowy wjechał prosto w budynek, który pełni funkcję hotelu pracowniczego. Uderzenie spowodowało uszkodzenie instalacji gazowej! W związku z realnym zagrożeniem życia wielu ludzi konieczna była ewakuacja, aż 60 osób.

Całość wydarzenia rozegrała się w budynku przy ulicy Firlika w Szczecinie. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Bardzo szybko na miejscu pojawili się strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, policja oraz pogotowie. W związku z działaniem służb ulica była zamknięta. Spowodowało to liczne utrudnienia w ruchu drogowym.

W związku z wypadkiem zostały poszkodowane trzy osoby, w tym dwie kobiety (35 i 38 lat) oraz mężczyzna (30 lat). Na całe szczęście nikt nie zginął. W celu ewakuacji osób podstawiono autobus. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze kiedy użytkownicy hotelu wrócą ponownie do budynku.