Złapany na gorącym uczynku przez policjanta!

Złapany na gorącym uczynku przez policjanta!

Złodziej został ukarany mandatem karnym.

 

Kilka dni temu złodziej dopuścił się kradzieży lokalnego sklepu odzieżowego. Został bardzo szybko złapany przez policjanta, który aktualnie był poza służbą. Policjant wracał ze swoim synem z przedszkola przez parking centrum handlowego w prawobrzeżnej części Szczecina. Policjant nacodzień służy w komisariacie w Szczecinie – Dąbiu.

 

Policjant zwrócił uwagę na mężczyznę, ponieważ biegł on w pośpiechu przez parking. Kawałek dalej zauważył kobietę, która rozpaczliwym głosem prosiła o pomoc i krzyczała „łapać złodzieja”. Dla policjanta zaobserwowana sytuacja była jasnym sygnałem do działania. Dzięki jego szybkiej reakcji przestępca został bardzo szybko ujęty. Następnie poinformował kolegów o zajściu sytuacji.

 

Skradzione rzeczy zostały zwrócone do sklepu. Przestępcą okazał się młody mężczyzna w wieku 23 lat. Przez policjantów został ukarany mandatem karnym. Mandat wynosił 500 złotych. Jak widać sytuacja powinna być przestrogą dla innych. Lokalni funkcjonariusze są gotowi do działania o każdej porze dnia i  nocy. Nigdy nie wiadomo, czy w pobliżu nie znajdują się policjanci.