Eksploracja Szczecina dla najmłodszych pod przewodnictwem Tomasza Wieczorka

Eksploracja Szczecina dla najmłodszych pod przewodnictwem Tomasza Wieczorka

Renomowany przewodnik turystyczny, Tomasz Wieczorek, ma przyjemność zaprosić na ekscytującą wieczorną edycję spaceru „Szczecin dla dzieci”. Najbardziej zaangażowani uczestnicy mogą liczyć na zaszczytne dyplomy odkrywców Szczecina.

Przewidziany termin spaceru to nadchodząca niedziela, 17 września. Chociaż wydarzenie adresowane jest głównie do rodzin z dziećmi, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Punkt zbiórki to fontanna przy Wałach Chrobrego, a spotkanie rozpocznie się precyzyjnie o godzinie 18:18. Stąd grupa wyruszy w fascynującą podróż po Szczecinie.

Planowana trasa ekskursji łączy zwiedzanie z rozrywką – przewidziane są zadania dla uczestników w różnym wieku. Nie zabraknie miejsca dla lokalnych legend i anegdot! Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, które miejsce nazywane jest „wrotami Szczecina”, jakie połączenia ma nasze miasto ze słynnym statkiem Titanic i mają szansę spotkać kota-żeglarza. Końcowy punkt trasy to plac Orła Białego.

Udział w spacerze obfituje w nagrody. Aktywni uczestnicy mogą spodziewać się drobnych upominków oraz cennych dyplomów odkrywcy Szczecina. Osoba o najbardziej oryginalnym stroju otrzyma specjalną nagrodę. Na koniec warto podkreślić, że udział w spacerze jest bezpłatny – zgodnie z zasadami free walking tour. Jeżeli historia Szczecina przyciągnie uwagę uczestników, mile widziane są napiwki. Całe wydarzenie potrwa nieco ponad 1,5 godziny.

Portal wSzczecinie pełni rolę patrona medialnego tego wydarzenia.