Nowy salon Medicine w Galerii Kaskada w Szczecinie już otwarty

Nowy salon Medicine w Galerii Kaskada w Szczecinie już otwarty

W Szczecinie, dokładniej w popularnej Galerii Kaskada, miłośnicy mody mogą cieszyć się z otwarcia nowego sklepu – Medicine. Ta sieć sklepów odzieżowych, której liczbę punktów sprzedaży w całej Polsce można zliczyć na blisko 100, prowadzi także działalność na rynkach zagranicznych oraz oferuje możliwość zakupów przez internet.

Uroczystość otwarcia najnowszego sklepu Medicine miała miejsce na poziomie -1 Galerii Kaskada. Wśród dostępnej oferty znaleźć można ubrania pochodzące z kolekcji o nazwie „Możliwości”. To unikalna linia odzieży, która została stworzona we współpracy z Fundacją Wisławy Szymborskiej.

Medicine to wyjątkowa marka, która w swojej ofercie prezentuje modę autorstwa polskich projektantów. Często zdarza się, że do współpracy zaproszeni zostają renomowani artyści, co skutkuje powstaniem niepowtarzalnych i limitowanych kolekcji.

Sieć Medicine może poszczycić się prawie setką sklepów rozsianych po całej Polsce. Oprócz tego prowadzi również sprzedaż na rynkach zagranicznych oraz umożliwia zakupy przez internet.