Wypadek pod Szczecinem: trzy pojazdy w płomieniach, mieszkańcy alarmują o wybuchach

Wypadek pod Szczecinem: trzy pojazdy w płomieniach, mieszkańcy alarmują o wybuchach

Dzisiaj w nocy, pod Szczecinem dokładnie w miejscowości Ustowo zdarzył się dramatyczny incydent. Doszło do zapalenia trzech pojazdów – dwóch ciężarowych oraz jednego osobowego. Informacje o tym tragicznym zdarzeniu można było znaleźć na forach internetowych pisanych przez lokalnych mieszkańców, którzy twierdzili, że głośne odgłosy eksplozji były słyszalne aż na Pomorzanach oraz na ulicy Mieszka I.

Do pożaru doszło o godzinie 2.00 nad ranem na ulicy Cedrowej w Ustowie. Na miejsce zdarzenia przybyły 4 jednostki straży pożarnej, w tym dwa oddziały Ochotniczej Straży Pożarnej. Jak informuje Piotr Maciejczyk, reprezentant Państwowej Straży Pożarnej w Policach, po przeprowadzeniu oględzin stwierdzono, że nie ma ofiar ani poszkodowanych.

Ten dramatyczny incydent był szeroko komentowany przez mieszkańców Szczecina na forach internetowych. Z relacji wynikało, że eksplozje były głośno słyszalne, a ogromną chmurę dymu było widać z daleka. Jedna z internautek napisała na forum, że hałas był tak głośny, iż obudziła się na ulicy Mieszka I.

Przyczyna pożaru na razie jest nieznana. Sprawą zajmuje się lokalna policja z powiatu polickiego.