Impreza integracyjna dla studentów w Szczecinie

Impreza integracyjna dla studentów w Szczecinie

Wieczorem w czwartek, 5 października, Hala Odra w Szczecinie będzie tętnić życiem. Każdy student ze szczecińskiej uczelni, posiadający ważną legitymację, ma możliwość skorzystania z bezpłatnej imprezy zorganizowanej specjalnie dla nich. Wydarzenie to otwiera serię spotkań pod nazwą „Szczecin wita studentów”.

Zabawa odbędzie się na trzech parkietach, na których zagrają DJ-e grający różne gatunki muzyki, co pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo, odbywać się tam będzie silent disco – atrakcja pozwalająca na indywidualne doznania muzyczne. Każda z sal będzie odpowiednio oświetlona za pomocą iluminacji.

Głównym punktem wieczoru będzie występ C-BooL-a, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Artysta jest znany z wielu przebojów takich jak „Never Go Away” czy „Magic Symphony”, które zdobyły status diamentowej płyty. Jego singiel „Wonderland” do tej pory zgromadził 92 miliony wyświetleń na YouTube.

Jednak impreza „Szczecin wita studentów” to nie tylko spotkanie klubowe. Przez cały październik przewidziano szereg inicjatyw mających na celu lepsze zapoznanie młodych ludzi z miastem Szczecin i jego atrakcjami. Wśród nich znajdą się m.in. gry miejskie, zwiedzanie podziemi Szczecina, wycieczki z przewodnikami po mieście oraz zwiedzanie filharmonii, Morskiego Centrum Nauki czy Muzeum „Przełomy”. Jest to doskonała okazja dla nowych studentów do odkrywania tajemnic miasta i poczucia jego klimatu.

Piotr Zaremba, przewodniczący samorządu studenckiego Uniwersytetu Szczecińskiego, podkreśla, że rozpoczęcie studiów to czas pełen nowości i wydarzenie ma na celu pomóc studentom aklimatyzować się w swojej nowej rzeczywistości. Organizatorzy planują również konkursy, w których do wygrania będą bilety do kin, teatrów czy na mecze sportowe.