Niezmienne ceny kwiatów na Dzień Wszystkich Świętych

Niezmienne ceny kwiatów na Dzień Wszystkich Świętych

Kwiaty, jak zawsze, są nieodzownym elementem obchodów Dnia Wszystkich Świętych. Na szczęście dla wszystkich, którzy planują uhonorować pamięć bliskich, ogrodnicy zapewniają, że ceny roślin nie uległy zmianie. Przykładowo, koszt chryzantem jest taki sam jak przed rokiem, co na pewno ucieszy wielu klientów.

Nie tylko zachęcają do zakupu swoich produktów, ale również apelują o wsparcie małych lokalnych sprzedawców. Często mają oni swoje stoiska tuż przy cmentarzach, a kwiaty oferowane przez nich są zazwyczaj świeże i znacznie ładniejsze od tych dostępnych w supermarketach.

Grzegorz Wawrzyniak, właściciel gospodarstwa ogrodniczego w Karwowie pod Kołbaskowem, pojawił się w audycji „Na Szczecińskiej Ziemi”, aby uspokoić wszelkie obawy dotyczące potencjalnego wzrostu cen. Stwierdził: „Proszę się nie martwić, chryzantemy nie będą droższe. Proszę myśleć o tym, żeby nabywać je przed cmentarzem. Ci handlowcy przygotowują się do tego bardzo długo”. Ta wiadomość na pewno ucieszy tych, którzy planują odwiedzić groby bliskich w najbliższym czasie.