36-letnia kobieta, informująca o domowym konflikcie, okazała się posiadaczką narkotyków

36-letnia kobieta, informująca o domowym konflikcie, okazała się posiadaczką narkotyków

W wieku 36 lat, kobieta, która zgłosiła domowe spięcie, została przyłapana na posiadaniu substancji narkotycznych w swoim domu. Teraz musi ona stawić czoła konsekwencjom prawnym związanym z posiadaniem środków odurzających.

Służby policyjne z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie otrzymały powiadomienie o konflikcie domowym. Zdarzenie to miało miejsce w jednym z mieszkań znajdujących się w dzielnicy Drzetowo-Grabowo.

Na miejscu, pod wskazanym adresem, funkcjonariusze natrafili na 36-letnią kobietę oraz jej 41-letniego męża. Kobieta poinformowała policjantów, że doszło do spięcia między nią a jej mężem. Pomimo tego nie zdecydowała się na formalne zgłoszenie sytuacji, tłumacząc to planami szybkiego przeprowadzenia się.

Podczas realizacji procedur policyjnych, funkcjonariusze natrafili na narkotyki w mieszkaniu kobiety. Ta przyznała, że środki odurzające są jej własnością.

W związku z powyższym, 36-latka musi teraz zmierzyć się z konsekwencjami prawnymi za posiadanie nielegalnych substancji.