Publiczne lodowisko obok Netto Areny zaprasza mieszkańców do aktywności

Publiczne lodowisko obok Netto Areny zaprasza mieszkańców do aktywności

Mieszkańcy Szczecina z niecierpliwością oczekiwali na otwarcie publicznego lodowiska zlokalizowanego przy Netto Arenie. Ich oczekiwania stają się rzeczywistością, gdyż już w najbliższy piątek, począwszy od godziny 16:00, będą mogli cieszyć się zimowymi rozrywkami na świeżym powietrzu.

Lodowisko ulokowane jest przy ulicy Szafera i ma imponującą powierzchnię niemalże 1000 metrów kwadratowych. Dzięki tak dużym rozmiarom, nawet 130 osób jednocześnie będzie mogło skorzystać z tego miejsca. Przestrzeń ta będzie dostępna dla wszystkich siedem dni w tygodniu, zarówno w święta, jak i podczas ferii zimowych – zapewnia pani Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Nie tylko sama tafle lodu cieszą. Na miejscu bowiem funkcjonuje także wypożyczalnia sprzętu do jazdy na lodzie oraz szatnie. Dodatkowo, dla komfortu korzystania, wprowadzono elektroniczny system pomiaru czasu, który pozwala na precyzyjne wykorzystanie czasu spędzonego na lodowisku, a także umożliwia dowolne przerwy w zabawie.

Na lodowisku dostępne są różne rodzaje biletów. Można zakupić jednorazowy bilet, który pozwala na 60 minut aktywności, ale także bilety grupowe lub karnety, które są bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Z kolei do godziny 15 w dni powszednie istnieje możliwość wynajmu całego lodowiska – idealne rozwiązanie dla firm i instytucji planujących imprezy integracyjne czy okolicznościowe, jak mikołajki czy urodziny, a także dla szkół, które chciałyby zorganizować niecodzienne lekcje wychowania fizycznego.