46-letni mężczyzna zasypiający na klatce schodowej, rozpoznany przez szczecińską policję jako podejrzany o włamanie do garażu

46-letni mężczyzna zasypiający na klatce schodowej, rozpoznany przez szczecińską policję jako podejrzany o włamanie do garażu

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zidentyfikowali 46-letniego mężczyznę śpiącego na klatce schodowej jako osobę, którą podejrzewano o włamanie do podziemnego garażu na Starym Mieście. Przy nim znaleziono torbę pełną różnych przedmiotów, które mogły mieć związek z nielegalnymi działaniami. Został on natychmiast aresztowany.

Policja ze Szczecina otrzymała informacje o mężczyźnie odpoczywającym na klatce schodowej w centrum miasta. Na miejscu zastali 46-latka, który był wyraźnie pod wpływem alkoholu. Ubiór mężczyzny był zaskakująco podobny do opisu osoby, która było podejrzaną o włamanie do jednego z garaży podziemnych na Starym Mieście dzień wcześniej.

W trakcie interwencji, funkcjonariusze odkryli w torbie należącej do tego mężczyzny różne przedmioty mogące być dowodem przestępstwa. Pomimo to, 46-latek utrzymywał, że te rzeczy nie są jego własnością i nie ma pojęcia, jak trafiły do jego torby.

Mężczyzna został aresztowany. Teraz, to na barki policjantów z Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście spada obowiązek wyjaśnienia wszystkich szczegółów tego incydentu, w tym pochodzenia odnalezionych przedmiotów oraz roli, jaką 46-latek mógł odegrać w tym włamaniu.