Poszukiwany 32-latek, autor kradzieży w drogeriach i posiadacz amfetaminy, zatrzymany przez szczecińską policję

Poszukiwany 32-latek, autor kradzieży w drogeriach i posiadacz amfetaminy, zatrzymany przez szczecińską policję

Oficerowie z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Szczecinie zdołali złapać mężczyznę, który był w większości przypadków sprawcą licznych kradzieży dokonywanych w sklepach z kosmetykami na terenie całego miasta. Ten 32-letni przestępca był również poszukiwany przez prawo do odbycia kary pozbawienia wolności na okres dziesięciu miesięcy. Nie tylko to, miał także przy sobie narkotyki.

Interwencja miała miejsce w jednym ze sklepów kosmetycznych w Szczecinie, gdzie osoba odpowiedzialna za ochronę zatrzymała tego konkretnego mężczyznę. W ciągu ostatniego miesiąca miał on na swoim koncie kilka kradzieży, których wartość wyniosła łącznie 1500 złotych.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce i dokonali niezbędnej kontroli w ich systemie policyjnym, ujawnili, że ten 32-latek jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności trwającej dziesięć miesięcy. Ale to nie wszystko co udało się ustalić. Znaleźli również narkotyki, a dokładniej amfetaminę, przy mężczyźnie.

Ten 32-letni mężczyzna został zatrzymany i wkrótce ma trafić do Aresztu Śledczego. W dodatku będzie musiał odpowiedzieć na zarzuty dotyczące nie tylko kradzieży, ale także posiadania zakazanych substancji.