Policjanci z Szczecina zatrzymali poszukiwanego złodzieja sklepowego, który miał także narkotyki

Policjanci z Szczecina zatrzymali poszukiwanego złodzieja sklepowego, który miał także narkotyki

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo –Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie położyli kres działalności mężczyzny, który nie tylko był poszukiwany do odbycia 10-miesięcznej kary pozbawienia wolności, ale jak się okazało, odpowiadał również za serię kradzieży dokonanych w drogeriach na terenie całego miasta. Co więcej, w trakcie zatrzymania przy nim znaleziono środki odurzające.

Wszystko rozpoczęło się od interwencji w jednym ze szczecińskich sklepów kosmetycznych. Pracownik ochrony zatrzymał tam mężczyznę, którego podejrzewano o wielokrotne kradzieże produktów w ciągu ostatniego miesiąca na kwotę łączną 1500 złotych.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, policjanci przeprowadzili szybką weryfikację personaliów podejrzanego w policyjnej bazie danych. Okazało się wówczas, że 32-letni mężczyzna jest poszukiwany przez sprawiedliwość do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności. Ale to nie koniec jego przewinień. Podczas przeszukania okazało się, że posiadał on przy sobie amfetaminę, będącą środkiem odurzającym.

Złodziej sklepowy i poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 32-latek został zatrzymany. W najbliższym czasie trafi do Aresztu Śledczego, gdzie oprócz odbycia kary za wcześniejsze przestępstwa, będzie musiał również odpowiadać za nowe zarzuty – kradzieże w sklepach oraz posiadanie nielegalnych substancji.