Tragiczne wydarzenie w Szczecinie: Pożar na terenie ogrodów działkowych przyniósł śmierć jednej osobie

Tragiczne wydarzenie w Szczecinie: Pożar na terenie ogrodów działkowych przyniósł śmierć jednej osobie

Na terenie ogrodów działkowych, znajdujących się przy ulicy Taczaka w Szczecinie, doszło do tragicznego wydarzenia. W wyniku zdarzenia, które miało miejsce przed godziną 11:00, jedna osoba zginęła. Tożsamość ofiary nie została jeszcze ustalona. Na miejscu pojawiły się zarówno służby ratownicze, jak i policja, które starają się ustalić okoliczności tego fatalnego zdarzenia.

Niespodziewanie wybuchł ogień, który szybko rozprzestrzenił się na całym terenie ogrodu. Kiedy jednostki straży pożarnej dotarły na miejsce, pożar już szalał w pełni. Przygaszenie ognia było trudnym zadaniem, a podczas akcji gaśniczej natrafiono na zwłoki.

Rzecznik Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, Franciszek Goliński podał krótką informację na temat zaistniałej sytuacji. Poinformował, że w akcji brały udział dwa zastępy strażaków.

Policja kontynuuje swoją pracę na miejscu zdarzenia. Nie podano jeszcze oficjalnie tożsamości ofiary. Również nie wiadomo, czy osoba ta mieszkała na terenie ogrodów działkowych na stałe, czy przebywała tam jedynie okazjonalnie.