Wykorzystaj obniżkę cen do 50% na badania profilaktyczne i dbaj o swoje zdrowie

Wykorzystaj obniżkę cen do 50% na badania profilaktyczne i dbaj o swoje zdrowie

Wskazując na wagę utrzymania zdrowia, często przywołujemy starą sentencję rzymskiego poety Juwenalisa z I wieku n.e., „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Słowa te podkreślały jak istotna jest relacja pomiędzy dobrym samopoczuciem psychicznym i naszym fizycznym stanem zdrowia. Powiązanie to działa w obie strony – zachowanie równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem, budowanie pozytywnych relacji i myślenie optymistycznie wpływa korzystnie na naszą kondycję fizyczną. Najprostszym sposobem na ocenę stanu naszego ciała jest wykonanie badań profilaktycznych.

Diagnostyka, podczas corocznej wiosennej akcji profilaktycznej, oferuje możliwość zadbania o swoje zdrowie poprzez udostępnienie trzech pakietów badań z 50% zniżką. Opcje do wyboru to: pakiet podstawowy (8 badań), kompleksowy (13 badań) oraz premium (19 badań). Akcja jest dostępna od 18 marca do 31 maja 2024 roku.

Stan dobrego samopoczucia, czyli wellbeing, to więcej niż tylko brak choroby. Obejmuje on również komfort psychiczny, zdrowe relacje społeczne, a także posiadanie i realizowanie celów życiowych. Dobra kondycja psychiczna i fizyczna sprzyja zaangażowaniu w działalność społeczną, łatwiejszemu nawiązywaniu relacji oraz wydajności w podejmowanych aktywnościach. Z drugiej strony, osoby o niskim poziomie dobrego samopoczucia są częściej narażone na infekcje z powodu obniżonej odporności.

Co zawierają pakiety badań oferowane podczas wiosennej akcji profilaktycznej? Pakiet podstawowy umożliwia ocenę stanu zapalnego, metabolizmu glukozy i tłuszczów, funkcji układu krwiotwórczego, tarczycy, wątroby i nerek. W pakiecie kompleksowym dodatkowo znajdziemy badanie stężenia kortyzolu – hormonu stresu oraz przeciwciała sugerujące możliwość alergii lub infekcji pasożytniczych. Pakiet premium jest najbardziej rozbudowany – uwzględnia wszystkie badania z poprzednich pakietów oraz dodatkowo badania autoprzeciwciał tarczycy, kwasu moczowego oraz innych parametrów kluczowych dla diagnozy różnych schorzeń.

Ceny za pakiety wynoszą odpowiednio: 149 zł za pakiet podstawowy, 349 zł za pakiet kompleksowy i 599 zł za pakiet premium. Zaznaczmy, że ceny badań w ramach pakietów są obniżone o 50%, a obliczenia oparte są na stacjonarnym cenniku z Warszawy.