Osoby z niepełnosprawnością otrzymają wsparcie w dniu wyborów samorządowych: organizowany jest transport

Osoby z niepełnosprawnością otrzymają wsparcie w dniu wyborów samorządowych: organizowany jest transport

W czasie nadchodzących wyborów samorządowych, które zostaną przeprowadzone 7 kwietnia, osoby z niepełnosprawnościami otrzymają pomoc w postaci transportu do komisji wyborczych. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie przygotował specjalną usługę transportową skierowaną właśnie do takich osób. Warunkiem skorzystania z tej możliwości jest posiadanie ważnego orzeczenia potwierdzającego stopień niepełnosprawności.

Zgłoszenia na transport można dokonywać w dniach od 3 do 5 kwietnia, między godzinami 8 a 14. Osoby zainteresowane tą usługą powinny skontaktować się telefonicznie pod jednym z dwóch numerów: 91 42 43 555 lub 697 066 240. Pod tymi numerami udzielane będą także wszelkie dodatkowe informacje na temat organizowanego przewozu.

Osoby, dla których będzie realizowany transport, muszą pamiętać o zabraniu ze sobą ważnego orzeczenia o niepełnosprawności. Dokument ten będzie wymagany do okazania kierowcy pojazdu.

Organizowany transport dla osób z niepełnosprawnościami będzie realizowany 7 kwietnia (w niedzielę) w godzinach 9-15. Wszystko będzie zależało od aktualnych warunków przewozowych i kolejności zgłoszeń, które wpłyną do organizatorów.