Poszukiwany mężczyzna z Pyrzyc znaleziony na działkach w Szczecinie przez stargardzką policję

Poszukiwany mężczyzna z Pyrzyc znaleziony na działkach w Szczecinie przez stargardzką policję

Mężczyzna, który był poszukiwany na mocy listu gończego, został odnaleziony w Szczecinie przez funkcjonariuszy stargardzkiego oddziału policji. Mężczyzna pochodził z Pyrzyc i ukrywał się na terenie szczecińskich ogródków działkowych.

Asp. Justyna Siwarska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie, poinformowała, że sąd wydał list gończy przeciwko mężczyźnie, gdy ten nie pojawił się na miejscu wykonania kary pozbawienia wolności. Policjanci z ostatnich dni ustalili, że 41-letni mężczyzna zdecydował się ukrywać właśnie na terenie działek w Szczecinie. Według informacji przekazanych przez rzeczniczkę, mężczyźnie do odbycia pozostawało jeszcze 1 rok i 6 miesięcy kary pozbawienia wolności. Dodatkowo, był on również poszukiwany przez prokuraturę w celu ustalenia jego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego stargardzkiej komendy zdołali ustalić, że poszukiwany mężczyzna przebywał w szczecińskich ogródkach działkowych. Teraz jednak, jego miejsce zamieszkania zmieniło się na zakład karny, gdzie będzie musiał odsiedzieć resztę swojej kary.