Nocna zmora przy rzece Odrze: Ochroniarz został zaatakowany nożem podczas imprezy

Nocna zmora przy rzece Odrze: Ochroniarz został zaatakowany nożem podczas imprezy

Zatrważające wydarzenie miało miejsce późnym wieczorem, kiedy dwóch mężczyzn brutalnie zaatakowało nożem ochroniarza w jednym z popularnych miejsc spotkań nad Odrą. Poszkodowany natychmiast został przewieziony do szpitala. Wszystko zaczęło się około północy, w miejscu nieopodal jednego ze szczecińskich klubów, gdzie dwaj nieznajomi mężczyźni z nieznanych przyczyn zdecydowali się użyć broni białej.

Jak informuje Anna Gembala, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, ofiarą ataku był 40-letni mężczyzna. Po incydencie, zaraz podjęto decyzję o jego przewiezieniu do szpitala. Wkrótce po zdarzeniu udało się zatrzymać dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie ataku. Obecnie policja prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tragicznego zdarzenia, w tym przesłuchuje świadków.

Na miejsce interwencji wezwano także zespół medycznego ratownictwa. Jak mówi Natalia Dorochowicz z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, osoba poszkodowana była mężczyzną około 40 lat, który doznał ran kłutych na górnych kończynach oraz w obszarze klatki piersiowej. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności medycznych ratunkowych, pacjent został przewieziony do szpitala – był przytomny.

Według informacji podanych przez „Głos Szczeciński”, jeden z napastników mógł być niepełnoletni. Istnieją również spekulacje wśród internautów dotyczące narodowości sprawców, jednak policja nie komentuje tej kwestii.