W Przecławiu odbyła się słynna giełda, tym razem z wielkanocną atmosferą

W Przecławiu odbyła się słynna giełda, tym razem z wielkanocną atmosferą

W Niedzielę Palmową mieszkańcy Przecławia i okolic mogli skorzystać z bogatej oferty giełdy, która cieszy się wśród mieszkańców wielką popularnością. W tym roku, ze względu na zbliżające się Święta Wielkanocne, przecławska giełda miała nieco więcej do zaoferowania niż zazwyczaj, udostępniając rozmaite produkty świąteczne i smaczne potrawy z kuchni regionalnej.

Giełda-Pchli Targ w Przecławiu od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Przecławia i Szczecina, jak i okolicznych powiatów. Fenomen tej giełdy polega na tym, że można tutaj kupić niemal wszystko. Targowisko dostępne jest w każdą niedzielę od godziny 06:00 i można znaleźć je na terenie Zachodniopomorskiego Centrum Hurtowego „Rolhurt” w Przecławiu.

Bogaty asortyment giełdowy i dekoracje wielkanocne

Na giełdzie za każdym razem pojawiają się tłumy odwiedzających, nabywając świeże warzywa i owoce, mięso i wędliny, sery i produkty nabiałowe, a także żywność naturalną i pyszne napoje. Ponadto, giełda to także dom dla rzemieślników, którzy prezentują tutaj swoje cudowne rękodzieła. A w Niedzielę Palmową oferowali również dekoracje wielkanocne jak koszyczki, baranki, zajączki, palmy, obrusy i wiele innych.

O Jarmarku Wielkanocnym piszemy też na https://infobielawa.pl.

Z kolei tradycyjny asortyment giełdowy z reguły sprowadza się do żywności oraz rozmaitych staroci, w tym mebli, biżuterii, odzieży, zabawek, sprzętu elektronicznego, płyt winylowych itd. I warto pamiętać, że kupując artykuły spożywcze na przecławskiej giełdzie, wspieramy też działalność okolicznych rolników.