Szczecinek: Zabezpieczono 350 g nielegalnych substancji odurzających. Klient i jego diler zatrzymani przez policję

Szczecinek: Zabezpieczono 350 g nielegalnych substancji odurzających. Klient i jego diler zatrzymani przez policję

Kilka dni temu szczecineccy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który zakupił narkotyki u swojego dilera. Podczas przeszukiwania mieszkania dilera znaleziono 330 g marihuany i 20 g amfetaminy. Teraz obydwaj odpowiedzą za swoje postępowanie na sali rozpraw.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku otrzymali informację, że w jednym ze szczecineckich mieszkań szykuje się transakcja narkotykowa. Kryminalni obserwowali lokal, czekając na pojawienie się klienta. W pewnym momencie do mieszkania wszedł 30-letni mężczyzna, gdzie zakupił nielegalne substancje.

O zatrzymaniach przez policję za posiadanie narkotyków przeczytasz również na https://epiastow.pl.

Zabezpieczono 330 g marihuany i 20 g amfetaminy

Po wyjściu na zewnątrz kryminalni od razu zatrzymali 30-latka, a zaraz potem jego dilera. Podczas przeszukiwania mieszkania znaleziono 330 g suszu roślinnego w postaci marihuany i 20 g sproszkowanej, białej substancji w postaci amfetaminy.

Jak poinformowała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku – st. asp. Anna Matys, obaj mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni przed oblicze prokuratury. 30-latek został objęty dozorem policyjnym. Natomiast diler został osadzony w areszcie tymczasowym na okres trzech miesięcy. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Możesz też zajrzeć, jakie nowe autobusy pojawiły się na ulicach Szczecina.