Dzielnicowy odkrył małą plantację marihuany w jednym ze szczecineckich mieszkań

Dzielnicowy odkrył małą plantację marihuany w jednym ze szczecineckich mieszkań

Szczecineccy policjanci otrzymali informację, że na jednym z osiedli prawdopodobnie przebywa mężczyzna, który zajmuje się uprawą konopi indyjskich. Sprawę postanowił zbadać dzielnicowy, który złożył 48-latkowi wizytę w jego mieszkaniu, gdzie znalazł znaczną ilość nielegalnych substancji odurzających i namiot do uprawy roślin.

Kilka dni temu dzielnicowy ze Szczecinka zatrzymał 48-letniego mieszkańca miasta, który prowadził w swoim mieszkaniu uprawę konopi indyjskich. Po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusz odwiedził podejrzanego w jego lokalu, gdzie znajdowała się doniczka z konopiami indyjskimi. Z racji tego na miejsce wezwano szczecineckich policjantów, którzy dokładnie przeszukali wszystkie pomieszczenia.

Sprzęt do uprawy roślin i 290 g suszu roślinnego

W ramach działań policyjnych okazało się, że poza rośliną doniczkową zabezpieczono także namiot do uprawy roślin, sprzęt oświetleniowy i 290 g suszu roślinnego w postaci marihuany – poinformowała st. asp. Anna Matys, oficer prasowa komendy Powiatowej Policji w Szczecinku.

Podejrzany został już doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzuty dotyczące prowadzenia nielegalnej uprawy konopi indyjskich oraz posiadania nielegalnych substancji odurzających. 48-latek został objęty dozorem policyjnym. Teraz za swoje postępowanie może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

bardzo podobny artykuł – o mężczyźnie z małą plantacją marihuany – znajdziesz także, odwiedzając https://eskawina.pl.