W Szczecinie odbyło się Holi Święto Kolorów z tęczową zabawą na Psiej Polanie

W Szczecinie odbyło się Holi Święto Kolorów z tęczową zabawą na Psiej Polanie

W ubiegłą sobotę na Psiej Polanie w Szczecinie odbyła się impreza w towarzystwie kolorowych proszków, która dostarczyła fantastycznej rozrywki licznym mieszkańcom miasta i okolic. Na imprezie bawiono się bez restrykcji covidowych, dzięki czemu panowała znacznie większa swoboda i wyższa frekwencja. Atrakcji było co niemiara i każdy – niezależnie od wieku – mógł z łatwością znaleźć coś dla siebie.

Dnia 14 maja w Parku Kasprowicza na Psiej Polanie w Szczecinie odbyło się Holi Święto Kolorów, podczas którego powietrze zdominowały różnobarwne proszki, dostarczając szczecinianom niezapomnianej zabawy we wszystkich barwach tęczy. Wydarzenie trwało od godziny 14:00 do 18:00, zapewniając gościom kolorową odskocznię od szarej rutyny.

Kolorowe proszki, bazooki CO2 i wyśmienita kuchnia z żarciowozów

W trakcie Holi można było skorzystać z wielu różnych atrakcji, dzięki czemu wspaniale bawili się tutaj szczecinianie z całymi rodzinami. W ramach święta przygotowano proszki o dziewięciu różnych kolorach, a także kolorową watę cukrową, kolorowe okulary, a nawet bazooki CO2. Na scenie szaleli DJ-e ze swoimi mikserami, doskonale podkręcając atmosferę na Psiej Polanie.

Warto też zaznaczyć, że na miejscu dostępna była również strefa z żarciowozami. Food trucki oferowały kuchnie z różnych zakątków świata, zapewniając wszystkim odwiedzającym jedne z najlepszych doznań smakowych.

W Szczecinie jest bardzo wiele atrakcji, które mogą sprawić, że rodzinny pobyt w tym mieście będzie nadzwyczaj fascynujący: zobacz najpiękniejsze miejsca w Szczecinie.