Oktoberfest Szczecin 2023. Trzy dni pełne smaku, zabawy i tradycji

Oktoberfest Szczecin 2023. Trzy dni pełne smaku, zabawy i tradycji

Zapowiada się trzydniowy festiwal pełen śmiechu, dobrej zabawy i wykwintnego piwa. Piąta edycja Oktoberfest Szczecin to wyjątkowe spotkanie miłośników złotego trunku, które gwarantuje nie tylko degustację rzemieślniczych browarów, ale także ciekawe dyskusje, humorystyczne quizy oraz koncerty na żywo.

Drugi weekend października to czas, w którym Aleja Kwiatowa stanie się miejscem magicznego świętowania Oktoberfest Szczecin 2023. Wspólnie z dwudziestoma browarami będziemy celebrować ten wyjątkowy czas. Wydarzenie to stało się integralną częścią miejskiego krajobrazu i kalendarza najważniejszych wydarzeń dla piwowarów z całego kraju.

Oktoberfest Szczecin to nie tylko celebracja małych i dużych browarów rzemieślniczych, ale także festiwal rodzin i przyjaciół. Bogata oferta piwowarów powinna zadowolić najbardziej wymagających degustatorów – od piw o goryczkowych nutach, przez te warzone na różnych rodzajach słodów, na piwach owocowych kończąc. Niezależnie od wyboru, każde piwo zostało przygotowane z najwyższą starannością, dojrzewało w idealnych warunkach i zostało stworzone z autentyczną pasją. Oprócz piw, na sprzedaż będą również unikalne miody piwne, wina i nalewki.

Od piątku do niedzieli zapach chmielu, drożdży i zbóż będzie unosił się nad Aleją Kwiatową. Będzie to okazja do rozmów z wystawcami, zapoznania się z tajnikami warzenia piwa, zdobycia ciekawych informacji i sprawdzenia swojej wiedzy w quizach. Nie zabraknie także szkoleń prowadzonych przez doświadczonych piwowarów i sesji degustacyjnych. Wieczorny czas umili koncerty zespołów QAR, Something On The Wall oraz występ Zbychu Grabowski ze swoim stand-upem.

Impreza odbędzie się w dniach 6-8 października 2023 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piwa i dobrej zabawy!