Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem dla 27-latka z Szczecina

Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem dla 27-latka z Szczecina

Prokuratura Okręgowa w Szczecinie oskarżyła 27-letniego mężczyznę o zbrodnię zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna, który przebywa obecnie w areszcie, został zatrzymany za zabicie pracownika hotelu w Świnoujściu. Piotr Wieczorkiewicz, reprezentant Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, poinformował, że podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 15 lat lub dożywotnie pozbawienie wolności.

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w jednym z hoteli w mieście Świnoujście, w województwie zachodniopomorskim. Ciało 71-letniego pracownika hotelu odkryto pewnej soboty rano. W ciągu kilku godzin po odnalezieniu zwłok, policja zatrzymała podejrzanego o przestępstwo.

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do popełnienia zbrodni i podał swoje wyjaśnienia, które obecnie są przedmiotem dalszej analizy przez prokuratora. Postępowanie jest kontynuowane i czekają na opinie biegłych z dziedziny medycyny sądowej i toksykologii. Planowana jest również sekcja zwłok ofiary, 71-letniego pracownika hotelu.