Tragiczny incydent w centrum Szczecina: Mężczyzna zginął po upadku z 11. piętra

Tragiczny incydent w centrum Szczecina: Mężczyzna zginął po upadku z 11. piętra

Przedstawiciele Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie potwierdzili, że podczas świątecznego okresu doszło do szokującego wydarzenia, które wstrząsnęło mieszkańcami miasta. Mężczyzna niespodziewanie wypadł z 11. piętra budynku położonego przy alei Wojska Polskiego, jednej z głównych arterii miasta.

Ta tragiczna historia miała miejsce w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dramatycznym wydarzeniu około godziny 16:20. Zgłoszenie dotyczyło 58-letniego mężczyzny, który prawdopodobnie wypadł z wysokości równoznacznej 11. piętro budynku.

Mimo natychmiastowej reakcji służb medycznych, na miejscu nie udało się uratować życia poszkodowanemu. Jak poinformowała Paulina Heigel, przedstawicielka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, mężczyzna doznał ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego. Na skutek obrażeń nie było możliwości podjęcia jakichkolwiek działań resuscytacyjnych.

Przyczyny tego tragicznego incydentu są wciąż nieznane. Sprawę bada policja oraz prokuratura, które pracowały na miejscu zdarzenia.