Urokliwe zimowe wycieczki z Nadmorską Koleją Wąskotorową

Urokliwe zimowe wycieczki z Nadmorską Koleją Wąskotorową

Na przełomie stycznia 2024 roku, Nadmorska Kolej Wąskotorowa serdecznie zaprasza do udziału w niezapomnianych, zimowych wyprawach po trasach wąskotorowych. Zgodnie z ustalonym specjalnym rozkładem jazdy, pociągi będą prowadziły kursy podczas dwóch finałowych weekendów miesiąca, w piątki, soboty i niedziele.

Nowy rok przywitał nas chłodnym powiewem mrozu i delikatnymi opadami śniegu, co jest typowym zjawiskiem dla początków zimy. Mamy nadzieję na prawdziwie zimowe warunki pogodowe, szczególnie że zbliżają się ferie zimowe. Trochę śniegu na pewno nie przeszkodzi dzieciom ani ich rodzicom, którzy planują spędzić ten okres na malowniczym wybrzeżu Bałtyku w Rewalu.

Z myślą o tych, którzy pragną urozmaicić swój pobyt na wybrzeżu, Nadmorska Kolej Wąskotorowa uruchamia zimowe przejażdżki począwszy od 19 stycznia 2024 roku. Ostatni dzień oferty, tj. niedziela 28 stycznia 2024 roku, będzie dniem wyjątkowym. Nadmorska kolejka dołączy bowiem do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zbierając fundusze na sprzęt służący diagnozowaniu, monitorowaniu i rehabilitacji chorób płuc.

W tym konkretnym dniu, bilety będą za darmo. Jedynym warunkiem skorzystania z przejażdżki jest dobrowolna ofiara wrzucona do puszki wolontariusza WOŚP. Całość zebranych tego dnia środków zostanie przekazana przez Nadmorską Kolej Wąskotorową do Sztabu WOŚP nr 6997 zlokalizowanego w Niechorzu. Natomiast w pozostałe dni weekendowe biletów na przejażdżkę będzie można dokonać zakupu u konduktora na pokładzie pociągu.