Mieszkańcy Koszalina zdenerwowani agresywnym zachowaniem 38-letniego mężczyzny

Mieszkańcy Koszalina zdenerwowani agresywnym zachowaniem 38-letniego mężczyzny

Wielu mieszkańców miasta Koszalin, jak też przypadkowe osoby przebywające na ulicach miasta, zgłosiło do koszalińskiej policji niepokojące incydenty z udziałem 38-letniego mężczyzny. Znajdował się on w szeroko pojętym centrum zainteresowania przechodniów ze względu na swoje mocno agresywne i grożące działania.

Z zebranych informacji wynikało, że ów mężczyzna zwracał na siebie uwagę, machając ostrym nożem w stronę przechodniów. Takie sytuacje miały miejsce w różnych punktach Koszalina, powodując ogólne niepokoje społeczne.

Funkcjonariusze policji natychmiast przystąpili do działania – zabezpieczono nagrania z kamer monitoringu zlokalizowanych w okolicy oraz przeprowadzono rozmowy ze świadkami tych niebezpiecznych incydentów. Działania te przyczyniły się do szybkiego zatrzymania sprawcy. Przy 38-letnim mężczyźnie, który był w trakcie zdarzeń całkowicie trzeźwy, znaleziono nóż, którym wcześniej zastraszał mieszkańców.

Agresywnemu mężczyźnie postawiono poważne zarzuty, m.in. grożenia innym ludziom przy użyciu niebezpiecznego narzędzia jakim jest nóż. Obecnie jest on tymczasowo umieszczony w areszcie, skąd oczekuje na wyrok sądu.