Tragiczne konsekwencje zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką na drodze wojewódzkiej nr 112

Tragiczne konsekwencje zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką na drodze wojewódzkiej nr 112

Zgubne skutki miało zderzenie pomiędzy samochodem osobowym a ciężarówką na drodze wojewódzkiej nr 112 w miejscowości Gościnko, co potwierdził rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie – młodszy brygadier Tomasz Kubiak. W wyniku kolizji i powstałego po niej pożaru zginęły dwie osoby podróżujące samochodem osobowym.

Tragiczny incydent miał miejsce w czwartek, punktualnie o godzinie 6.10 na odcinku drogi wojewódzkiej nr 112 (znanej również jako była droga krajowa nr 6) położonym w Gościnku, w powiecie białogardzkim. To tam doszło do groźnej kolizji między pojazdem osobowym a autem ciężarowym.

W wyniku tego dramatycznego starcia doszło do wybuchu ognia. Samochód, którym poruszali się podróżni stał się jego ofiarą i spłonął doszczętnie. Niestety dwaj mężczyźni, którzy znajdowali się w środku, nie przeżyli tego zdarzenia – poinformował młodszy brygadier Kubiak.

Konkretniejsze informacje na temat ofiar przekazał oficer prasowy białogardzkiej Państwowej Straży Pożarnej, strażak Marcin Rynkiewicz. Według jego danych, obydwie osoby, które zginęły w wyniku pożaru, to mężczyźni.

Nadal na miejscu zdarzenia działać muszą służby ratunkowe i porządkowe.