Centrum Żeglarskie w Szczecinie nowym przystankiem dla właścicieli kamperów

Centrum Żeglarskie w Szczecinie nowym przystankiem dla właścicieli kamperów

Centrum Żeglarskie, zlokalizowane przy ulicy Przestrzennej w Szczecinie, rozszerzyło swoją ofertę o miejsca postojowe dla kamperów. Nowość ta wprowadzona została na początku obecnego sezonu. Właściciele tych turystycznych pojazdów mają teraz możliwość korzystania z wyznaczonych miejsc na terenie mariny Centrum Żeglarskiego.

Wytyczony obszar przeznaczony dla kamperów dysponuje nie tylko miejscami postojowymi, ale również zapewnia podróżującym dostęp do energii elektrycznej oraz wody. Maksymalna pojemność tego miejsca wynosi 14 pojazdów. Idealne położenie strefy parkingowej, tuż za budynkiem administracyjnym, umożliwia łatwą dostępność do wszelkich udogodnień oferowanych przez centrum. Dodatkowo, odległość od masztu i placu apelowego dodaje temu miejscu unikalnego charakteru.

Użytkownicy strefy parkingowej mogą skorzystać ze szeregu udogodnień zawartych w cenie pobytu. Obejmuje ona nie tylko miejsce postojowe, ale także zapewnia dostęp do kuchni, toalet oraz możliwość pozbycia się zbędnych odpadów, w tym szarej wody i innych nieczystości. W przypadku chęci skorzystania z natrysków, Centrum Żeglarskie oferuje tę możliwość, ale za dodatkową opłatą.