Fabryka Wody w Szczecinie przygotowuje się do otwarcia

Fabryka Wody w Szczecinie przygotowuje się do otwarcia

Wielozadaniowy, nowoczesny aquapark zlokalizowany w Szczecinie, znany jako Fabryka Wody, jest miejscem, które oferuje różnorodne atrakcje dla każdego, niezależnie od wieku. Dzięki basenom, zjeżdżalniom, saunarium i strefom rekreacyjno-rozrywkowym, goście mogą przeżyć niezapomniane chwile pełne zabawy i emocji. Ze względu na bezpieczeństwo i wygodę gości, ten kompleks został zaprojektowany z dbałością o najwyższe standardy. Czas nadszedł na skrupulatne sprawdzenie wszystkich aspektów obiektu. Jaki więc jest planowane termin otwarcia Fabryki Wody?

Początek technologicznego rozruchu Fabryki Wody to kluczowy moment dla tak zaawansowanego obiektu jakim jest ten aquapark. Musi on funkcjonować bezbłędnie, niczym precyzyjny zegarek. Podczas tej fazy projektu, inwestor skupi się na szczegółowej ocenie oraz doskonaleniu wszystkich systemów i urządzeń. Przeprowadzone zostaną surowe testy infrastruktury oraz będzie dokładnie sprawdzona jakość wykonanych prac. Jeżeli zajdzie taka konieczność, zostaną wprowadzone niezbędne korekty lub podjęte dodatkowe działania mające na celu poprawę funkcjonalności obiektu.

Podczas tego procesu inwestor współpracuje z wykonawcami części rekreacyjnej i edukacyjnej obiektu, różnymi instytucjami oraz innymi jednostkami w celu uzyskania potrzebnych certyfikatów, atestów i zezwoleń umożliwiających finalny odbiór obiektu. Celem jest spełnienie najwyższych standardów jakości i zgodności z przepisami prawa.

Technologiczny rozruch (rozpoczynający się na początku sierpnia 2023) oraz późniejsze odbiory mogą potrwać od 3 do 6 miesięcy. Ten czasochłonny etap realizacji projektu jest niezbędny do prawidłowego przygotowania całego obiektu do otwarcia.