Młody mężczyzna ze Stargardu za kratkami. Miał przy sobie narkotyki

Młody mężczyzna ze Stargardu za kratkami. Miał przy sobie narkotyki

Podczas akcji stargardzkiej policji, 25-letni mieszkaniec tego miasta został zatrzymany. Policjanci byli na jego tropie po informacji otrzymanej od jednego z obywateli. Zgodnie ze zgłoszeniem, mężczyzna ten był poszukiwany przez organy ścigania i miał być w posiadaniu nielegalnych substancji.

Oficerowie odpowiedzialni za sprawę dotarli do mieszkania podejrzanego, gdzie potwierdzili jego tożsamość – była to osoba, której poszukiwała prokuratura i sąd. Jak poinformowała aspirant Justyna Siwarska z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie, 25-letni mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez sąd. Został skazany na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo, które popełnił wcześniej. Ale to nie koniec jego przewinień.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli u niego narkotyki. W ich rękach znalazły się tabletki extasy oraz mefedron. Po postawieniu zarzutów, 25-latek został przewieziony do zakładu karnego. Teraz czeka go odbycie kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo, którego dopuścił się już wcześniej.