Propozycje na prezenty świąteczne. Co kupić? Podpowiadamy!

Propozycje na prezenty świąteczne. Co kupić? Podpowiadamy!

Kilka dni temu przeprowadziliśmy wywiad z mieszkańcami Szczecina i zapytaliśmy się spotkanych przechodniów co kupują dla swoich najbliższych na nadchodzące święta. Dziś dzielimy się udzielonymi odpowiedziami.

Mieszkańcy Szczecina mają raczej tradycyjne podejście do kupowanych prezentów, choć zdarzają się również wyjątki. Wśród najczęściej kupowanych prezentów dla pań znalazły się m.in. perfumy, kosmetyki, torebki, biżuteria, prostownica do włosów, sprzęt do domowego przygotowywania paznokci, urządzenia do kuchni i zabiegów pielęgnacyjnych.

Do standardowych prezentów dla panów zaliczamy np. narzędzia do majsterkowania, ubrania, perfumy, kosmetyki, gry komputerowe, książki. Wśród odpowiedzi padały także informacje o biletach na koncert, warsztatach związanych z konkretną pasją, akcesoriami do uprawianego sportu. Padały także oryginalne propozycje jak np. skok na bungee.

Niektórzy podkreślali, że wśród dorosłych członków rodziny nie wręczają sobie prezentów. Prezenty przekazywane są jedynie dla najmłodszych członków rodziny. Dzieci zawsze cieszą się z najróżniejszych zabawek. Inne rodziny wprowadzają zwyczaj obdarowywania prezentami np. co dwa lata. To dobre rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić!